.

.

Клима уред, Светла Knob Намали за Jeep Wrangler Л JLU 2 Вратата & Неограничен 4 Врата, одговара за Џип Гладијатор JT 2018-2021 AC Контрола Вклучете го Скратува Покрие Центар Конзола Kno

Клима уред, Светла Knob Намали за Jeep Wrangler Л JLU 2 Вратата & Неограничен 4 Врата, одговара за Џип Гладијатор JT 2018-2021 AC

Мислење на купувачите:

DEN 446.16
Износ
Залиха

Климатизација knob светлата се префрлите сребро намали за Jeep Wrangler Л JLU 2 Вратата & Неограничен 4 Врата - Спорт, Сахара, Слобода & Рубикон, одговара за Џип Гладијатор JT 2018-2021, со 1 светлата копче на поклопецот и 3 AC & аудио преклопник knob покрива.Се вклопуваат - климатизација прстен е погодна за Л и JT копчиња, тие навистина се потенцира сребро елементи на вашиот автомобил.Црвениот намали парчиња се доста добар натпревар на црвениот внатрешни работи, автомобил, и тактилни сензација на алуминиум копчиња наспроти гума оние од фабриката.Electroplated Боја Слој - Го knob усвојува electroplated боја слој, кои не е лесно да се оштети.Без разлика дали тоа е црвена, сина, портокалова, виолетова, розова, зелена, сребро, совршено ја покажува својата металик сјај, како динамичен влијание на внатрешноста на вашиот автомобил.Не се лизга Текстура - Ако сакате да додадете голема поп на бојата на автомобилот внатрешни работи, ве молиме да го купите, и да нема конфликти во бои на било кој начин!Сите копчиња се малку различни големини, при инсталирањето треба да го најде вистинскиот капак кој се вклопува право knob.Инсталацијата е Супер Лесно - Тие едноставно слајд во текот на постојните копчиња и се чуваат во местото од светлината компресија на гума од фабричките knob, ќе не нула постојните климатизација контрола knob, нема да се олабави при вртење на knob.Одговара за Џип Гладијатор JT 2018-2021. Одговара за Jeep Wrangler Л JLU 2 Вратата & Неограничен 4 Вратата 2018 - 2021. (Спортски, Сахара, Слобода & Рубикон). 1x Светлата Knob. 1 Пар Лево и Десно Копчиња. 1x Центар AC Knob. 1 X Светлата Копче на Поклопецот. 3 X AC & Аудио Преклопник Knob Покрива.

Декларирани својства

Најдобри предлози