.

.

Lamin-x Обичај се Вклопуваат Жолти Светла Опфаќа за Порше Macan (15-18)

Lamin-x Обичај се Вклопуваат Жолти Светла Опфаќа за Порше Macan (15-18)

Мислење на купувачите:

DEN 1438.80
Износ
Залиха

Храбар жолта светлата се погледне во текот на денот, и одлични за бело-out и магла услови.Штити од карпа штета, песок-експлозија, или облачност.Комплет вклучува филм за двете страни на вашето возило и DIY инструкции за инсталација.Lamin-x Светлата, Пак Сигнал покрива precut и за лево и право страни на вашиот Порше Macan (2015, 2016, 2017).Штити & опфаќа вашите светла од оштетување на патот остатоци.Изберете Clear невидливи за заштита и/или Боја на филмови за да додадете храбар стил.Одличен додаток за вашиот автомобил.

Декларирани својства

Најдобри предлози