.

.

CTLAMP А+ Квалитетот 003-120507-01 Професионални Замена Проектор Светилка Светилки со Станбен Компатибилен со Кристи LW555 LWU505 LX605 проектори

CTLAMP А+ Квалитетот 003-120507-01 Професионални Замена Проектор Светилка Светилки со Станбен Компатибилен со Кристи LW555 LWU505

Мислење на купувачите:

DEN 2087.76
Износ
Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Светилка Тип : А+ Квалитетот Замена Светилки Сијалица со Домување.Дел број : 003-120507-01. Број на модел : Компатибилен со КРИСТИ LW555 / LWU505 / LX605. Wattage : 330 W; До 2500 (нормално) / 2500(економија) часа Живот.Гарантира : 30 дена Наплата Професионални услуги на клиентите поддршка.Какви било други проблеми со проектор светилка, ве молиме контактирајте со нас.

Декларирани својства

Најдобри предлози