.

.

Регал Милениче Храна за Возрасни Farmhouse Рецепт (Пилешко и Патка) Природни Суви Куче Храна за Сите Раси и Големини, Бавно се Готви во САД, 26 Lb Торба, Темно Кафеава боја

Регал Милениче Храна за Возрасни Farmhouse Рецепт (Пилешко и Патка) Природни Суви Куче Храна за Сите Раси и Големини, Бавно се Готви

Мислење на купувачите:

DEN 854.40
Износ
Залиха

ОДЛИЧНА СОСТОЈКА ЗА ЧУВСТВИТЕЛНОСТА - Направени со алтернативни извори на протеини и масти што го прави одлична опција за кучиња со состојка нестабилност.КОЖАТА & ГРБ ЗДРАВЈЕ - Богата со омега-3 масни киселини од рибата масла за lustrous грб.Риба масла се исто така анти-воспалителни и има лековита ефект врз кожата.ПРИРОДНИ ЗАЕДНИЧКИ за НЕГА на Природни извори на глукозамин поддршка соодветна заеднички и сврзно ткиво здравје.ПРЕМИУМ СОСТОЈКИ : холистички комбинација на антибиотици-слободен пилешко и патка со здравиот начин на цели зрна.За сите големини и раси на возрасните кучиња.ПРОБИОТИЦИ ЗА ГАСТРОИНТЕСТИНАЛНИ ЗДРАВЈЕ - Додаде пробиотици и влакна извори со пре - и про-biotic карактеристики помош во одржување тракт здрави.Поздрав тракт поддржува имунолошкиот систем.Возраст спектар опис : сите фази на животот.Во текот на компанијата речиси три деценија историја, Регал има помогнаа илјадници кучиња и мачки здрав со фокус на целиот исхрана равенката : протеини + масти + влакна + јаглехидрати = 100% .Секој дел служи важна цел во акција за правење домашни миленици најздравите тие можат да бидат.

Декларирани својства

Најдобри предлози