.

.

Mybat Универзална Водоотпорен Торбичка Случај w/Lanyard/Armband, Црна

Mybat Универзална Водоотпорен Торбичка Случај w/Lanyard/Armband, Црна

Мислење на купувачите:

DEN 1567.20
Износ
Залиха

УНИВЕРЗАЛНА ВОДООТПОРЕН ТОРБИЧКА W/ LANYARD & ARMBAND-ЦРНА.NUNIWTPF011. Кога телефонот седи во торба, сеуште можете да го направите работите како што следува : екран на Допир за да имаат пристап до телефон функции за фотографирање, дури и под услов на вода Одговор, на крајот, и праќање повици Димензија на торбичка е 6 3/8 (L) x 3 (H) x 1/2 (W) Предупредување : ве Молиме направете едноставна водоотпорен тест и да се провери ако торба е brokenespecially за печат и страни пред користете Остри објекти ќе не нула торба за време користете ја При правење на телефонот од торбата по употреба во вода, ве молиме бидете печат надолу за да се избегне вода тече во торба Не користете го производот во топла пролет.И на животната средина, температурата треба да биде помалку од 40.

Декларирани својства

Најдобри предлози