.

.

JQDMBH Сушење Полици,Количка за Перење Рек Сушење Полици Виткање Полици Кат-Стои Едноставна Закачалки Балкон Закачалки

JQDMBH Сушење Полици,Количка за Перење Рек Сушење Полици Виткање Полици Кат-Стои Едноставна Закачалки Балкон Закачалки

Мислење на купувачите:

DEN 1101.60
Износ
Залиха

Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Облека сушење решетката за заштеда на енергија, и нежно сушење, па вашата облека да трае подолго.На хармоника перење и сушење рек свитлива лесно може да се чуваат без инсталација, лесно за чување во аголот на собата, лесно да се движите, нема да ви донесе простор проблеми.Тоа може да се користи во различни прилики, на пример, дневна соба, купатило, спална соба, балкон или на други места што сакате.Материјал : железо,големина : 79x40x82cm.Совршен за кошули, панталони, одговара или било која друга облека што треба да се воздушно сушен.Материјал од нерѓосувачки челик и здрав зглобовите, тоа е издржлив, животната средина и не е лесно да ' рѓа.Спецификација : Големина : 79x40x82cm Colour : White Sturdy рамка, Простор за заштеда на енергија и компактен, не се лизга нозе.Кога летни денови се надвор и облека треба да бидат суви, решението е ова Airer.За да ги задоволат вашите потреби, нема потреба да се грижите за долго облека допира земјата повеќе; удобен Компатибилен со луѓе од различни височини да се користи без виткање завршена.ЛЕСНО ДА се РАБОТИ - Нема собрание е потребно, брзо да се постави и да се свитка настрана во неколку секунди, оваа воздухот фен може да биде укината целосно рамен и се чуваат надвор од патот кога не е во употреба.ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Собранието не бара алатки,Монтажа и демонтажа само зема минути.големина : 79x40x82cm.Пакет Содржина : 1 Сушење решетката.Внимание : Поради вашата различни следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Но, ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата покажува.Ви благодариме за наддавање и добра среќа.

Декларирани својства

Size:
79x40x82cm
Colour:
White
Sturdy frame, Space saving and compact, non slip feet. :
When the summer days are out and the clothes need to be dried, the solution is this Airer. :
To meet your needs, no need to worry about long garments touching the ground anymore; convenient Compatible with people of different heights to use without bending over. :
EASY TO OPERATE - No assembly required, quickly put up and fold away in a few seconds; this air dryer can be folded completely flat and stored out of the way when not in use. :
EASY ASSEMBLY:
Assembly requires no tools,Assembly and disassembly only takes minutes.
size:
79x40x82cm.
Package Contents:
1 Drying rack.
Attention:
Due to your different monitor setting and lighting, it may has some color difference from the real item.But we guarantee that the style is the same as the picture showing. :
Thank you for bidding and good luck. :

Најдобри предлози