.

.

Бебе Момчиња Sunsuits/Бански UPF 50+ Заштита од Сонце Едно Парче Целосна Должина Патент бански костуми perfect со Сонцето Капа.

Бебе Момчиња Sunsuits/Бански UPF 50+ Заштита од Сонце Едно Парче Целосна Должина Патент бански костуми perfect со Сонцето Капа.

Мислење на купувачите:

DEN 551.76
Износ
Залиха

Spandex,Најлон.Патент затворање.Рака Мие Само.UPF 50+ Заштита од Сонце, Блокови 98% од UVA и UVB Зраци!.Целосна должина Патент Тоа ТОЛКУ ЛЕСНО Да се Стави На и да ги Преземат-Off!.Бебе Момче Едно Парче Sunsuit со Сонцето Капа. 80% најлон 20% spandex.Рака Мие,Ладно.Супер меки, брзо сушење удобно пливаат материјал.UPF 50+ заштита од сонце sunsuit бански костуми perfect се совршени за еден ден околу плажа или базен - или во секое време УВ заштита е потребна!нашите sunsuits се направени за забава на сонце.Заштита на бебе од сонцето почнува еден ден.Нашите едно парче сонцето одговараат на костим за капење за бебе и деца понуди супериорен заштита од сонце додека правење на промена на пелена бриз, бидејќи тоа е лесно да се zip право надвор.Добиете вашето бебе момче, бебе девојка, или деца најдобар сонцето одговара за деца!Сите Наши бански sunsuits обезбеди 50+ UV Заштита и блок 98% од UVA и UVB зраци.Бидете сигурни дека за да се спарите со Нашите UPF 50+ широк обод сонцето шапка или нашиот капа за лицето и вратот за лесно во текот на целиот ден УВ заштита од сонце!.

Декларирани својства

Најдобри предлози