.

.

MEKO(TM) (2 Парчиња)[2 во 1 Прецизност Серија] Диск Пенкало/Styli Пакет со 4 Заменливи Диск Совети, 2 Заменливи Влакна Совети за Сите Екран на Допир Уреди - (Црно/Злато)

MEKO(TM) (2 Парчиња)[2 во 1 Прецизност Серија] Диск Пенкало/Styli Пакет со 4 Заменливи Диск Совети, 2 Заменливи Влакна Совети за

Мислење на купувачите:

DEN 359.76
Износ
Залиха

[За Перо]- Должина на : 5.5"(140mm); Пенкало цевка со дијаметар 0.35"(9mm); Диск дијаметар : 0.27" (6.8 mm), вклучувајќи 2mm гума точка ; Влакна совет Дијаметар : 0.24 (6mm); Тежина : 24g Изработени од нерѓосувачки челик и Алуминиум, без пластични делови, вистинско пенкало чувство. [Прецизност]- јасно диск ви овозможува да се види точно каде вашиот знак е да бидат направени и ви дава точни точка.Совршен за земање белешки и цртање апликации - 100% Компатибилен со сите капацитети екран на допир уреди (Apple i Pad , i Phone, i Pod, Таблет компјутер, Galaxy 4 Парчиња Замена на Диск Совет;2 Парчиња Замена Влакна Совет.Да најдете дополнителни замена на Диск совети, ве молиме да пребарувате ASIN : B016 X4 QJWE на .Замена Влакна Совет - ве Молиме да пребарувате ASIN : B074 HP7 WJ5 на.

Декларирани својства

Најдобри предлози