.

.

Avalaya Гроздобер Инспириран Булчински/Свадбена/Матурска/Партија Злато на Ѕвонење Кристално Јасна 'Пеперутка' Страна на Коса и Чешел - 100mm

Avalaya Гроздобер Инспириран Булчински/Свадбена/Матурска/Партија Злато на Ѕвонење Кристално Јасна 'Пеперутка' Страна на Коса и Чешел

Мислење на купувачите:

DEN 628.80
Износ
Залиха

Стил : гроздобер.Повод : булчински, деверуша, коктел забава, да оди на театар, свадба.Метал Крај : злато позлатен.Скапоцен камен : сваровски кристали.Тема : пеперутка, инсекти.Сакам слика-совршен коса?Лизга оваа beaut страна чешел во задниот дел на вашиот конска опашка или да ја користите за да се одржи вашата коса далеку од вашето лице.Одликувајќи се со голема чешел косата, направена во злато-тон метал и украсени со пеперутка мотив.Пеперутка акцентирани со јасни Австриската кристали.Чешел мерки 100mm среќаваме и е приближно 70mm долго.Искра далеку, без разлика повод!.

Декларирани својства

Најдобри предлози