.

.

Цвет Невеста, Свадба Коса Чешел,Нежен Порцелански Цвет Долго Чешел Свадба Накит Бисери на Жените Headpiece Кристал Бохемски Свадба Коса Лозата Круна, Матурска Страна Ч?

Цвет Невеста, Свадба Коса Чешел,Нежен Порцелански Цвет Долго Чешел Свадба Накит Бисери на Жените Headpiece Кристал Бохемски Свадба

Мислење на купувачите:

DEN 625.68
Износ
Залиха

✿Романтични : Булчински чешел косата е прекрасен прилог на вашата свадба ден изглед.Таа додава мека, суптилна и романтична допир на вашата фризура и работи неверојатно добро со двете чипка свадба фустани и plainer стилови. ✿Згодна И Елегантен Предмет : Злато булчински чешел косата во уникатен дизајн и одлична изработка, направени од керамички цвет, faux бисери, и легури. ✿Големина : Булчински на коса и чешел се мери 24.5*3cm, гранка е bendable така може да се наведнуваат на hairpiece саканиот изглед.Прекрасен избор за невести во потрага по изјавата коса додатоци за да се носат во грб или на страна на нивната коса. ✿Употреба сцена : Headpiece за свадба е совршен за boho свадби, плажа свадби, костим, honeymoons, матурска, пјер, градина партии, бебе туш,правиш прекрасни на вашиот посебен ден. ✿Најдобар Подарок : Свадбата на коса и Чешел се направи на невестата и деверуша повеќе убави и совршен за важни дена,убав избор за подарок.Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволителна по-продажбата на услугата. ❤Добредојдовте на нашата продавница,ние се обидуваме да им даде на нашите клиенти најдобри производи и услуги,ако имате било какви прашања/грижи,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,се надевам дека ќе има добро расположение тука.Бренд : Silldedr Hand wired, Флексибилни и bendable Color : Gold Size : косата со чешел за 24.5 см,широка за 3cm Shape : Flower Series : Булчински Косата со Чешел ✿Погоден За Давање на Подарок Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината/Божиќ/Црн петок/Вечер и кои било други специјални прилики✿Внимание : Големина може да се 1-2cm неточноста поради рака мерење; Боја може да биде мала разлика поради различни осветлување.Ние сме многу внимателни за пакување на секој чекор.Ви благодариме за вашето доаѓање.

Декларирани својства

Најдобри предлози