.

.

MagConnect Ѕид | Контра Планината за iPad Про 12.9, 3-та Генерација

MagConnect Ѕид | Контра Планината за iPad Про 12.9, 3-та Генерација

Мислење на купувачите:

DEN 2879.76
Износ
Залиха

Компатибилни Модели : i Pad Про 12.9" (3-та Генерација) A1876 & A1895 & A1983. Месеци хоризонтално или вертикално да се рамна површина.Магнетни конекција за брза монтажа и dismounting на таблета.Високо флексибилен топката зглобовите овозможи до 360º ротација.Капакот е изграден за да се овозможи компатибилност со Apple Молив 2 Генерал.

Декларирани својства

Најдобри предлози