.

.

FENXIXI Мобилен Телефон Стојат, Универзална Свитлива Таблета Стојат Мулти-Агол Џеб Десктоп Носителот Лулка Компатибилен

FENXIXI Мобилен Телефон Стојат, Универзална Свитлива Таблета Стојат Мулти-Агол Џеб Десктоп Носителот Лулка Компатибилен

Мислење на купувачите:

DEN 1237.44
Износ
Залиха

✡Универзалната стојат поддршка на мобилен телефон,таблет и други авион електронски производи,може да се ротираат за 180 степени,да ги исполнуваат на произволен агол на вредноста. ✡Количка за носителот се залагаме за поддршка на вашиот уред и вертикално и хоризонтално. ✡Свитлива компактен дизајн на простор за заштеда, лесен и пренослив. ✡Полнењето на уредот се уште се целосно достапни на штандот. ✡Овој производ се користи за животната средина пластични материјали и издржлив,лесен и едноставна,убава и практична.Дополнителни отворање задржани дупка на дното за полнење.Мие, нечистотија и нула-отпор.Компактен дизајн, лесен и лесно да се носат.Со гумена подлога на buttom за да се спречи лизгање.Издржливи база држи уредот мирно и безбедно.Универзалната стојат поддршка на мобилен телефон,таблет и други авион електронски производи,може да се ротираат за 180 степени,да ги исполнуваат на произволен агол на вредноста.Може да се смести во вашиот паметен телефон, таблета и други уреди во удобен агол, која е најдобра за гледање на видеа, читање видео записи, или само да го прегледувате веб, видео разговор или hands-free операција.Карактеристики : Материјал : пластика.Големина : 102*85*20mm.Боја : покаже како слики.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет содржи : 1 * Количка за Телефонот Држачот.Пакет Вклучувајќи.

Декларирани својства

Најдобри предлози