.

.

Лаптоп Стојат, Лаптоп Биро Стојат Rotatable База на Здравата положба на Телото за Дома за Статистика за 11 до 17in

Лаптоп Стојат, Лаптоп Биро Стојат Rotatable База на Здравата положба на Телото за Дома за Статистика за 11 до 17in

Мислење на купувачите:

DEN 1454.16
Износ
Залиха

Rotatable База : Овој лаптоп биро стојат усвојува 360 степени rotatable база дизајн, можете да го споделите вашиот екран со другите лесно.Нула Доказ : Оваа лаптоп биро стојат усвојува анти‑пропадна и нула‑доказ силикони, кој обезбедува подобра заштита за вашите уреди.Топлина Дисипација : алуминиумски панел поседува карактеристика на брза термичка спроводливост која доведува до струење и добри топлина дисипација.Здравата положба на Телото : Овој лаптоп биро стојат ви помогне да се развие добра работна позиција која помага да се намалување на рамото и вратот болка.Ергономски Дизајн : Овој лаптоп биро стојат лифтови екранот од 13.5 cm да се направи екран, паралелно со око линија и навалување во 20°.

Декларирани својства

Најдобри предлози