.

.

PowerCoil 3530-1K BSF 1 x 10 Нишка Поправка на Комплет

PowerCoil 3530-1K BSF 1 x 10 Нишка Поправка на Комплет

Мислење на купувачите:

DEN 2254.56
Износ
Залиха

Како машки конец поминува низ овие зафат калеми, заклучување станови се раселени така exerting радијална притисок или преовладува вртежен момент од машки конец.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми, тие исто така може да се користи за креирање на нови посилни теми во оригинална опрема.Секој зафат серпентина се состои од голем број на tangential заклучување акорди што штрчи во внатрешноста на помали дијаметар на нормален слободен работи калеми.

Декларирани својства

Најдобри предлози