.

.

Gugxiom Ronin S Виси Рака, Лесно да го Инсталирате, Тока Структура Ronin S Рака за Pratical Фотографија Додаток

Gugxiom Ronin S Виси Рака, Лесно да го Инсталирате, Тока Структура Ronin S Рака за Pratical Фотографија Додаток

Мислење на купувачите:

DEN 767.76
Износ
Залиха

Специјално дизајнирани за Ronin-S Стабилизатор.Тока структура, лесно да се размонтираат и да ја инсталирате, зголемување на снимање стабилност.Лесна инсталација, прилагодлив рамо, рака до 80см, флексибилна контрола за да се намали снимање замор.Усвојување на CNC алуминиум и најлон, обработка, квалитетни и издржливи.Убаво и корисно фотографија додаток за вас.Специјално дизајнирани за Ronin-S Стабилизатор.Усвојување на CNC алуминиум и најлон, обработка, квалитетни и издржливи.Лесна инсталација, прилагодлив рамо, рака до 80см, флексибилна контрола за да се намали снимање замор.Тока структура, лесно да се размонтираат и да ја инсталирате, зголемување на снимање стабилност.Убаво и корисно фотографија додаток за вас.

Декларирани својства

Material:
Aluminum alloy + nylon
Color:
as picture shown
Weight:
approx. 290g
Compatible with:
for Ronin-S Stabilizer
Package List:
1 x Shoulder Strap :
1 x Buckle Ring :

Најдобри предлози