.

.

Носила Екран Рамка 24x24 Брзо се Протега Само на Екранот Рамка Тип Мулти-Функционални Носила

Носила Екран Рамка 24x24 Брзо се Протега Само на Екранот Рамка Тип Мулти-Функционални Носила

Мислење на купувачите:

DEN 263.76
Износ
Залиха

* Оваа носила може да се користи за алуминиум легура екран рамка, дрвена рамка и челична рамка. * Оваа носила може да се користи за алуминиум легура екран рамка, дрвена рамка и челична рамка. * Тоа е погоден за 90% екран плоча тензија.Квалитетот на протегала рамка е сличен на традиционалниот гума тензија носила. * Сите производи се испраќаат од НАС магацин(CA или NJ)!. * Доколку постои било каков проблем при користење ве молиме да не контактирате на време,имаме добра услуга и ќе се добие задоволителен одговор.

Декларирани својства

Најдобри предлози