.

.

Косата Храна Коноп Екстракт & Manuka Honey Остави во средството за смекнување на косата & Поправка Серум, Поправка на Производот за Сува, Оштетена Коса, 5.1 Fl Мл

Косата Храна Коноп Екстракт & Manuka Honey Остави во средството за смекнување на косата & Поправка Серум, Поправка на Производот

Мислење на купувачите:

DEN 206.88
Износ
Залиха

ПОПРАВКА СЕРУМ : Поправка и подмладување оштетена коса.Оставам Во Средството За Смекнување На Косата.Третман Покаже вашиот насоки некои љубов со оваа поправка и хидратантен серум.Одлично за сува или подели завршува.САМО ОНА што ВИ ТРЕБА : Ние веруваме во она што ќе се стави на вашата коса е толку важно како и што јадете.Губење на Прехранбени производи се сулфат слободни, paraben слободни и боја слободни.ЗДРАВ БЛЕСОК : се Трансформира сува, оштетена коса во свилен мека коса со здрав сјај со овој коса поправка серум.НАМЕНЕТА ЗА СУВА КОСА : се Работи најдобро за сува, оштетена коса.Работа рамномерно преку влажна коса.Стил за свилен мека коса.Или обидете се малку на сува коса за екстра сјај.КУЈНА-ИНСПИРИРАН РЕЦЕПТИ : Помеша со суштината на коноп и мед за освежување, вкусна мирис.Употреба на свој или со вашата омилена Коса Храна шампон, клима уред или други стил и производи за најдобри резултати.

Декларирани својства

Најдобри предлози