.

.

Нова Рамнотежа на Мажите Влага Wicking Cushioned Екипажот Чорапи (3 Парчиња)

Нова Рамнотежа на Мажите Влага Wicking Cushioned Екипажот Чорапи (3 Парчиња)

Мислење на купувачите:

DEN 335.76
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 95% Поли / 5% Spandex.Увезени.Машина За Миење.Овие чорапи се дизајнирани да фитил влага далеку од кожата чување на вашите нозе сува и удобен за целодневно носење.Флексибилен материјал и инженерните лак поддршка се движи и се протега со нога доставување сит, престој-стави одговара.Издржливи мода екипажот sock карактеристики на мрежа вентилација дизајн идеален за секојдневно носење.Прстите и петиците се зајакнат и cushioned во клучните области за врвен комфор, погодни за работа, спорт, отворено, тренингот.Лесно е Грижа – Машина за миење ладно, ; Собори сува ниско; не железо.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Нова Рамнотежа Mens' Модата Екипажот Чорапи со Влага Wicking Технологијата е супериорна избор за вашиот работен ден.Овие неформални екипажот чорапи нудат мазна, удобно се вклопуваат со флексибилен материјал и лак поддршка која им овозможува на sock да остане во место.Ќе љубов на влага wicking технологија што ви држи сува и удобно во текот на долг ден.Високо Квалитетни Материјали во Мека ткаенина и се чувствувате крои нудиме квалитет што очекувате од вашиот секојдневен чорапи.Влага Wicking Технологија Кога влага гради во вашите чорапи, може да страдаат од замор, мирис, и плускавци.Нашата технологија фитили влага далеку од кожата и држи нозете сува и удобно во вашите чевли.Се водат за Удобноста ќе се почувствува разликата прв пат ќе се лизга во овие чорапи.Супериорен водат движи со вашето тело и нуди мека, еластична, и удобно се вклопуваат.Засилен Шевовите Екстра перница во клучните области, засилен пета и пети, и непречено пети цвест ви нуди премиум удобност да се задржи на пеп во вашиот чекор.Лесно се Грижи Едноставно машина за миење и сува ниско; ве Молиме Референца Варијации за Сите Достапни Големини ние сме убедени сте ќе треба да се најде елементи, кои секој кој треба подарок ќе апсолутно љубов и љубов!.

Декларирани својства

Најдобри предлози