.

.

Кевин Љубов Потпишан GQ Списанието Немаат Етикета Autographed Кливленд Cavaliers Cavs JSA - Autographed НБА Списанија

Кевин Љубов Потпишан GQ Списанието Немаат Етикета Autographed Кливленд Cavaliers Cavs JSA - Autographed НБА Списанија

Мислење на купувачите:

DEN 7439.76
Износ
Залиха

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed НБА Списанија.Кевин Љубов Потпишан GQ Списанието Немаат Етикета Autographed Кливленд Cavaliers Cavs JSA Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Кевин Љубов сувенири.Кливленд Cavaliers сувенири.

Декларирани својства

Најдобри предлози