.

.

Флојд Петерсон, Кливленд Вилијамс, Ingemar Johansson & Харолд Џонсон Autographed Бокс Илустрирано Списание Покрие PSA/ДНК #S48494 - Autographed Бокс Списанија

Флојд Петерсон, Кливленд Вилијамс, Ingemar Johansson & Харолд Џонсон Autographed Бокс Илустрирано Списание Покрие PSA/ДНК S48494

Мислење на купувачите:

DEN 4031.76
Износ
Залиха

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed Бокс Списанија.Флојд Петерсон, Кливленд Вилијамс, Ingemar Johansson & Харолд Џонсон Autographed Бокс Илустрирано Списание Покрие PSA/ДНК #S48494 Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Флојд Петерсон сувенири.сувенири.

Декларирани својства

Најдобри предлози