.

.

KaeKid Бебе Спие Soother Бел Шум Звук на Машина, Боја Ѕвезда Проектор Спиење Помош Ноќ Светлина Полнети Слон Играчка, Бебе Благотворно Кадифен Играчки Контрола на Јачина ?

KaeKid Бебе Спие Soother Бел Шум Звук на Машина, Боја Ѕвезда Проектор Спиење Помош Ноќ Светлина Полнети Слон Играчка, Бебе Благотворно

Мислење на купувачите:

DEN 623.76
Износ
Залиха

【Боја Ѕвезда Проектор】Проекторот за деца проекти ѕвездите и месечината сцена, прикажување на плафон или на ѕид, со 7 прилагодливи бои.Светлината копчето полека се менуваат различни бои за да го фати вашето бебе е внимание и смирување нив да спијам. 【13 Релаксирачка Звучи】Постојат 3 бел шум звуци и 10 soft благотворно lullabies.Притиснете го копчето за да игра 3 бел шум звуци : нежно релаксирачки природата звуци, mama ' s чукање на срцето, птици звук и вода звук.Смирувачки lullabies придружува смирувачки ротирачки галакси светла, обезбеди соновни атмосферата за спиење. 【Преносни & Перат】Земете пренослив лесни симпатична слон било каде без никакви грижи, корисна за одмор, семејни посети и долго патување дури и да ги користите во автомобилот за да се смири бебето, за време на долгите вози.Отстранување на звук кутија лесно да се чисти кога станува валкано, поддршка за машина за миење. 【6 Нивоата на Јачината на звукот】Со здрав Велкро рака во задниот дел на бебето слон, ова бебе soother може да биде прикачена на креветчето, шетач, или столче. 6 прилагодливи нивоата на јачината на звукот ви овозможи да се избере една која работи за вашето бебе, машината автоматски ќе се исклучи по 30 минути.Напојува со 3 AAA батерии(не се вклучени). 【Совршен Бебе Подарок】На бел шум машина е совршен за нови родители, кои ќе се посветам на совршена средина за вашето бебе за да заспие.

Декларирани својства

Најдобри предлози