.

.

Луди Ролери Зум Ролери - Високи Перформанси Speed Ролери за Мажи и Жени

Луди Ролери Зум Ролери - Високи Перформанси Speed Ролери за Мажи и Жени

Мислење на купувачите:

DEN 2399.76
Износ
Залиха

КЛАСИЧЕН СТИЛ - ЗУМИРАЊЕ е црна ниска исечете го подигнете стил нуди класичен лизгалиштето стил со ажурирани врвен квалитет брзина компоненти, што им овозможи на овие да се изврши толку голема како тие изгледаат.КВАЛИТЕТОТ ИЗГРАДИ - Овие ролери функција солидна галакси влакна најлон плочи со прилагодливи чиста уретан пети запира за стабилна и одговорно возење.ИЗГРАДЕН ЗА БРЗО ЗУМИРАЊЕ карактеристики врвен квалитет компоненти кои беа избрани за брзина и за да се обезбеди непречено се тркалаат, вклучувајќи ABEC-5 брзина лежишта и супер низок профил, уретан брзина тркала.ВКУПНО УДОБНОСТ - ЗУМИРАЊЕ speed ролери функција супер удобно поместена за подигање со ниска намали, мека валани јака за да се обезбеди удобен и поддршка одговара.ИЗГРАДЕН АУСИ ТЕШКО - Уште еден одличен производ да ти донесе од Луди Ролери бренд и се испраќаат од десно тука во САД.Ние стоиме зад нашите производи 100% и сакате да бидете сигурни дека сте целосно задоволни!.

Декларирани својства

Најдобри предлози