.

.

Епски Ролери Еволуција Црна Speed Ролери

Епски Ролери Еволуција Црна Speed Ролери

Мислење на купувачите:

DEN 2848.32
Износ
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ЧИЗМИ - Тврда Црна Еп Еволуција w/ Отстранлив Размавта - Висок Квалитет Синтетички Кожа Outers - Поместена Лагер за Дополнителна Удобност-.ПЛОЧИ - Епски Авиони Одделение, Двојно Дејство, Алуминиумски Плочи.ТРКАЛА - Црна Еп се Развива - 62mm x 42mm Брзина Тркала - 95НА законот за Цврстина.ЛЕЖИШТА - ABEC-7 Prespun Прецизност и Брзина Лежишта.Вклучени : Quad Ролери w/ Отстранлив размавта, 3 Пара на laces, Поставување на пети приклучоци, & Скејт алатка.Еволуцијата од Еп Ролери е пауза од нормата во ролери индустрија!Произведени со висок квалитет синтетички кожа outers, спарени со поместена лагер, Епски Ролери не зеде кратенки кога станува збор за удобност!Она што навистина се поставува Еволуција скејт освен форма на конкуренција е на употребата на ергономски облик на последната што им овозможува на прстите да се постават стан, наместо да биде преполн на крајот.Епски Лизгалки, исто така, се користат на земјата кршење авиони одделение, двојно дејство, алуминиумска плоча која вклучува СТП излиени перници за зголемување на маневрирање, и целокупниот производ долговечност.На Еп се Развива 62mm x 42mm брзина тркала дојде со една фабрика пред-откачи ABEC-7 прецизни лежишта.Овие ролери ќе дојде со висок степен на гума пети запира, како и Епски пети приклучоци за џем уметничко лизгање!Одлична лизгалки за Почетници и Напредни скејтери слично.Новото Еп Еволуција Брзина Скејт е совршен за повик за ролери лизгалиштето сесија skater сите на патот до повеќето натпреварувачки ритам или ролери дерби спортист!.

Декларирани својства

Најдобри предлози