.

.

FlameTech О-Scrapper-8 Шкорпија Тешки за Сечење Совет, се Пропан/Природен Гас, Size 8, Oxweld Компатибилни, Тестирани во САД

FlameTech О-Scrapper-8 Шкорпија Тешки за Сечење Совет, се Пропан/Природен Гас, Size 8, Oxweld Компатибилни, Тестирани во САД

Мислење на купувачите:

DEN 334.56
Износ
Залиха

Шкорпија сечење совет за пропан и природен гас.Компатибилен со oxweld батериски лампи. 100 проценти пламен тестирани во САД за голема претстава.Тоа е достапна во size 8. 1 години гаранција на производителот.Flame Tech шкорпија сечење совет е дизајниран за употреба со original equipment manufacturer батериски лампи.Тоа е единствен во дизајнот и направен специјално за зголемување на продуктивноста : намалување побрзо, трае подолго, а по конкурентни цени.Подебели Седиште база спречува носат и нарушување.Двојно Седиште заклучување дизајн намалува брзината на протекување.Шкорпија школки се направени од цврст бар акции, што е спротивно на цевка акции, со што се овозможува подолг школка живот и подобра заштита на Internals.Обичај инженерните џет Должина произведува подобри ламинарен проток, што резултира во потесен kerfs и побрзо сечење брзина.Овозможува поголема splines, што резултира во зголемување на проток на гас и пократки пред-топлина време.Тоа е достапна во size 8.

Декларирани својства

Најдобри предлози