.

.

7am2m Sonic Електрична Четка за заби со 10 Четка Глави за Деца, Безжични Брзо Полнење, Еден Задолжен за 60 Дена,5 Режими на со 2 Минути Изграден во Smart Тајмер, Електрични четк?

7am2m Sonic Електрична Четка за заби со 10 Четка Глави за Деца, Безжични Брзо Полнење, Еден Задолжен за 60 Дена,5 Режими на со 2

Мислење на купувачите:

DEN 815.76
Износ
Залиха

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. ❤️【МОЌЕН SONIC ЧИСТЕЊЕ】- 2021 Нова Надградена Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се вози течност длабоко помеѓу забите и заедно со непцето, за исклучителни чистење и отстранување до 100% , плакети, белење на вашите заби и подобрување на вашето орално здравје во две недели подобро отколку прирачник четка за заби.Ние и ветуваме на : 1 година гаранција, ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен услуги на клиентите. ❤️【5 ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ ЧЕТКАЊЕ РЕЖИМИ】- Чиста(нежно) и Бела(силен) за да одговараат на различните услови на забите и на непцата, долго притиснете за да се префрлите на владата, така што можете да изберете различни начини во зависност од вашите преференци и стоматолог препораки. ❤️【10 Замена четка глави, "W" облик дизајн】- Доаѓа со 6 замена четка глави за да се избегне цел нови замена четка глави често.На влакната се направени со DUPONT најлон, "W" облик дизајн за да одговараат на забите топографија за темелно чистење на непцата и тешко да се постигне места. ❤️【Smart Vibrating Известување Тајмер】- Изградена во smart тајмер контрола, 30 секунди интервал тоа можете да се движите на следното квадрант на вашата уста, и целосно во 2 минути(4 quadrants), која се препорачува од страна на професионални стоматолози, како правилно четкање начин. ❤️【60 дена батеријата, Безжично Полнење, IPX7 Водоотпорен】- Една 5 часа целосно наполнет последните 60 дена од денот на нормална употреба (2 пати на ден), најголемата капацитетот на батеријата на пазарот со ниско ниво на батеријата ќе се потсетат и автоматски намалувања исклучување на власт по целосно наполнет.Ултра брзо полнење преку USB.Исто така, IPX7 водоотпорен да се користи во бања и туш.

Декларирани својства

Најдобри предлози