.

.

Сет од 2 Сок Чамци-7oz Стакло Сос Jugs, 215ML

Сет од 2 Сок Чамци-7oz Стакло Сос Jugs, 215ML

Мислење на купувачите:

DEN 647.76
Износ
Залиха

Материјал : изработени од high-end lead-free стакло, на сок брод има јасни линии, домот преглед, во кој се едноставни и издржливи.Radian се справи со дизајн, удобно да се сфати, голема површина долниот база, постабилна да се одржи.Spout дизајн го прави дампинг повеќе удобен и не е лесно да излегуваат во јавноста.Совршен за одржување сусам сос, леќата, масло и оцет, итн.Пакет вклучувајќи 2 парчиња стакло сок брод во подарок-можност пакување кутија, идеален за подароци за нова свадба парови, денот на благодарноста, Божиќ ден, housewarming и повеќе.Сет од 2 Сок Чамци-7oz Стакло Сос Jugs, 215 ML.

Декларирани својства

Најдобри предлози