.

.

Нерѓосувачки Челик Сок Брод, Кујнски Садови, Леќата Првенство, Сос Југ со Ергономски Справи и Голема Dripless Усна Spout Сос Брод(8 мл)

Нерѓосувачки Челик Сок Брод, Кујнски Садови, Леќата Првенство, Сос Југ со Ергономски Справи и Голема Dripless Усна Spout Сос Брод(8

Мислење на купувачите:

DEN 453.60
Износ
Залиха

Овој сок брод може да се користи за топол сок, сос услуга, домашно прелив за салата, потпис сок, или едноставно додавање на леплива слатка сируп кога порција палачинки, waffles или француски тост.Ја фрлаат spout има совршено ергономски избалансирани се справи и обезбедува во согласност фрлаат ефект, што значи дека нема капе или cluttering.Удобно се чувствуваат и повеќе стабилно стопанство.Материјал : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, без слој хемикалии, заклучување на камен има оригиналниот свеж вкус.Капацитет : 3 oz (80 ml) 5 мл (150 ml) 8 мл (240 ml).Внатрешно дизајн, добар запечатување, силна новина, издржлив, лесен за чистење и чистење.Пакет се Вклучени : 1 компјутер * сос boat Silver : color Shape : boat Size (прибл.) : како picture Stainless челик материјал : не ' рѓосувачки steel Capacity : 3 oz (80 ml) 5 мл (150 ml) 8 мл (240 ml).

Декларирани својства

Најдобри предлози