.

.

M5-0.80 x 30ММ Копчето Главата Штекер Кап Завртки ISO 7380 Нерѓосувачки Челик Количина 1000

M5-0.80 x 30ММ Копчето Главата Штекер Кап Завртки ISO 7380 Нерѓосувачки Челик Количина 1000

Мислење на купувачите:

DEN 1500.00
Износ
Залиха

Глава Дијаметар : 9.5 ММ. Раководител Висина : 2.75 ММ. Навој Дијаметар : 5 MM.Тема Покриеност : Целосна Тема.Глава Стил : Копчето Вози Стил : Ален Хексадецимален Копче Диск Големина : 3ММ Тема : M5-0.80 Должина : 30ММ Количина во Пакет : 1000 Материјал Тип на : Нерѓосувачки Челик Одделение Оценка : А2-70.

Декларирани својства

Најдобри предлози