.

.

X-DREE M3x6mm Тема T10 304 од не ' Рѓосувачки Челик Torx Штекер Кап Завртки 80pcs(M3x6mm Rosca T10 304 Tornillo Torx Штекер де acero inoxidable 80pcs

X-DREE M3x6mm Тема T10 304 од не ' Рѓосувачки Челик Torx Штекер Кап Завртки 80pcs(M3x6mm Rosca T10 304 Tornillo Torx Штекер де acero

Мислење на купувачите:

DEN 322.08
Износ
Залиха

Направени на добар квалитет на 304 нерѓосувачки челик материјал во сребрен тон.Дизајниран со torx штекер капа на главата.Torx возачи се бара за инсталација и отстранување на security сврзувачки елементи.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот.(Se utiliza ampliamente en el aparato oficina de en каса.M3x6mm Тема Torx Штекер Кап Завртки.(M3x6mm Rosca Torx Штекер Tornillo de tapa.

Декларирани својства

Најдобри предлози