.

.

Ки Вест Флорида Двојно Shot Чаша

Ки Вест Флорида Двојно Shot Чаша

Мислење на купувачите:

DEN 238.80
Износ
Залиха

Двојно шут стакло.Мерки 3" високи и 2 5/8" во дијаметар.Сувенир од ки Вест Флорида.Многу ретки и тешко да се најде објектот.Високо колекционерски Авторски проект од страна agiftcorp.Еве еден сосема нов ретки и тешко да се најде колекторот е предмет : ки Вест Флорида Двојно Шут Стакло.Овој шут стакло е ПОГОЛЕМ ОД СТАНДАРДОТ за мерење на околу 3" високи и 2 5/8" во дијаметар.Не чипс или пукнатини.Ве молиме проверете го мојот други листи на шут очила од сите делови на светот и да ја посетите мојата e Bay продавница.Повеќето од нив се исклучително ретки и ќе направи прекрасен прилог на никого е колекција.Предмети ќе се испраќаат од било која НИ e-Mail или UPS-от и ќе бидат спакувани безбедно.Јас ќе се обидам да брод на следната достапна работен ден.НИ средства само ве молиме.За било какви прашања, ве молиме не двоумете се да ме контактирате пред да ја купите.Проверете го мојот други предмети и благодарение толку многу за вашиот интерес!.

Декларирани својства

Најдобри предлози