.

.

50 КАЛИБАР ПИВО ПИВЦЕ СТАКЛО | КОРАВИ САД ЗНАМЕ | Вградени Бакар Куршум 16oz Borosilicate Стакло од СРЕЌА ШУТ

50 КАЛИБАР ПИВО ПИВЦЕ СТАКЛО | КОРАВИ САД ЗНАМЕ | Вградени Бакар Куршум 16oz Borosilicate Стакло од СРЕЌА ШУТ

Мислење на купувачите:

DEN 900.00
Износ
Залиха

Пиење од нашите куршум вградени пивце очила победи пиење од шише или нешто друго, секој пат!.Крајната Подарок Идеја за секоја Прилика.Велат Честитки, Ви Благодарам, Среќен Роденден, Пензионирање, Денот на Таткото или Среќен Среќен Час.Рака Вградени со Вистински Цврст Меч .50 калибар куршум кои се Доведе и Барут Слободни.Очилата се одржи на 16 оз Прелива со користење Borosilicate Стакло. 5.75" високи со 3.5" со дијаметар.Автентични врвен квалитет Оригинални Среќа Шут Производ. 5.75" високи и 3.5" во Широк на Врвот.Сите стакло доаѓа спакуван и спремен за kinki!.Мнозинството на школка црева кои се користат во нашите производи се набавени од НАС Воена и куршуми вградени во нашата стакло се произведени во САД од цврст меч и вградени во стакло овде, во нашата Орландо, FL објект.Стакло Увезени. *Не машина за миење садови безбедно.Ве молиме рака мие само.

Декларирани својства

Најдобри предлози