.

.

Фото Студио Светлина Кутија PULUZ 23cm Преносни Виткање Фотографија Студио Кутија се Прилагодува Осветленоста на Снимање Шатор Кутија Комплет со 72 Монистра Светлина з

Фото Студио Светлина Кутија PULUZ 23cm Преносни Виткање Фотографија Студио Кутија се Прилагодува Осветленоста на Снимање Шатор Кутија

Мислење на купувачите:

DEN 383.76
Износ
Залиха

【Висока Боја Рендерирање Светла】вграден во Рингот LED панел содржи вкупно 72 висока боја рендерирање монистра, Тој не може да обезбеди униформа светлина да омекне на светлината,и да ја вратите оригиналната боја на објекти во најголема мера. 【10 Ниво Затемнување】Ова студио кутија е надградена во затемнување, обезбедување 10 ниво затемнување и 2. боја температура конверзија функции.Не само што може светлината се прилагоди според снимање на животната средина, но исто така и бела светлина или топла светлина, може да бидат избрани за отстрел според пукање елементи, за да се исполнат повеќе фотографија потреби. 【Количка за Дизајн】студиото кутија е склоплива дизајн, инсталација може да се заврши со инсталирање на тока до соодветната позиција, која во голема мера ја подобрува неговата преносливост.Снимање шатор е USB интерфејс за напојување, Тоа може да биде поврзан со многу уреди ,Тоа може да се користи за да се задоволат потребите на повеќето луѓе. 【Повеќе Позадина Бои】студиото кутија комплет содржи 6 бои на неткаени материјали backdrops, Тоа може да избере соодветната боја на позадината според снимање предмети, така што бојата на фотографијата е повеќе хармоничен. 【Она што е во кутијата】Цел овој производ ,можете да добиете 20cm мали студио кутија со 6 боја на backdrops. (со Прстен LED Панел).

Декларирани својства

Најдобри предлози