.

.

hhscute Smart Watch,1.54-инчен HD Екран на Smart Watch за Деца 10-12 Smart Watch Деца Деца Smart Watch Деца Паметни Часовници Девојки Подароци за Децата (Црна)

hhscute Smart Watch,1.54-инчен HD Екран на Smart Watch за Деца 10-12 Smart Watch Деца Деца Smart Watch Деца Паметни Часовници Девојки

Мислење на купувачите:

DEN 925.92
Износ
Залиха

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постојат 14 загатка игри на часовникот.Овие игри се повеќе борци и ефикасно остварување на децата логично размислување способност,реакција способност и рака-око координација способност.На децата smart watch има две 300,000-пиксели камери.Не само што може да изберете да го вклучите камери во прегледот интерфејс,можете исто така да изберете слика налепници.Оваа издржливи се види е моќен складирање функција која може да се сместат повеќе фотографии и видеа.Децата smart watch е опремен со повеќе функции, како што се игри, музика,камера,лично видео,аларм,pedometer,калкулатор,календар,позадина,stopwatch (стоперка), фенерче,обемот на вредноста и така натаму.Ова е најдобриот подарок за момчиња и девојчиња на возраст од 4-12.Тоа е најдобар избор за децата да се забавуваат и да научат.Децата се паметни часовници може да се користи нормално без вметнување на SIM картичката.На децата smart watch е опремен со 400 m Ah батерија полимер батерија.По се наполни за 2 часа,види да трае 100 часа (по добивањето на се види, и можете целосно да ја наполните види првиот).Едукативни игри : Оваа децата smart watch интегрира 14 учење игри.Родителите може да се постави три аларм часовниците да се овозможи на децата да се играат игри во разумен рок.Параметар : Екран : 1.54 inches Resolution : 240×240 Battery : 400m Ah литиум полимер battery Internal меморија : 32 MBShell материјал : ABS+PCWatch големина : 53.5 mm×41.5 mm×13.6 mm The пакетот вклучува : 1×smart watch1×полнач.

Декларирани својства

Најдобри предлози