.

.

iiteeology Компатибилен со Apple Види Бенд 41mm 40mm 38mm, Смола од не ' Рѓосувачки Челик Линк Бенд Нараквица со Метал Тока Рака за Apple Види SE Серија 7 6 Серија 5 4 3 2 1 - Темно Килибар С

iiteeology Компатибилен со Apple Види Бенд 41mm 40mm 38mm, Смола од не ' Рѓосувачки Челик Линк Бенд Нараквица со Метал Тока Рака

Мислење на купувачите:

DEN 623.76
Износ
Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Компатибилен со apple види бенд 40mm 41mm Серија 7/6/SE/Серија 5/Серија 4, 38mm Серија 3/Серија 2/ Серија 1, Apple Sport, Сите Изданија.Одговара за мажи со димензии 5.5 - 8.3 инчи, Не се предлага за жените.тежина : 0.15 lb, apple се види бенд 40mm смола се полесни од другите челик линк бенд и потрајни од пластични бенд.Жица цртање 316 L не ' рѓосувачки челик линк метал како рамка во комбинација со високи перформанси полиран смоли во средината, сите смоли беа burnished од страна на квалификувани artificers.На iwatch 40mm бенд ќе биде дури и посветла со текот на времето.Никогаш не се грижите за пилинг исклучите боја.Надгради адаптери : Интегрирана со нерѓосувачки челик линк рака 38mm 40mm, никогаш не се грижите за губење на проблемот.Професионална отстранување алатка е предвидено и сите линкови може да бидат отстранети, лесно да се прилагоди на должината.Три месеци грижете се-free, корисниците на задоволително ниво, секогаш е во нашите извршување, доколку постои било каков квалитет прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на вашите коментари.

Декларирани својства

Најдобри предлози