.

.

Каи Tian Мрежа Smart Watch Бенд 22mm Компатибилен за Samsung Галакси Види 46mm Нерѓосувачки Челик Види Хривнија Компатибилен со Опрема S3 Класичен/Граница Црна, Сребрена

Каи Tian Мрежа Smart Watch Бенд 22mm Компатибилен за Samsung Галакси Види 46mm Нерѓосувачки Челик Види Хривнија Компатибилен со Опрема

Мислење на купувачите:

DEN 647.76
Износ
Залиха

Answer : ___________________________ Note : 1.Многу подобро од другите кожа, силикони или платно види рака и останати бендови.Пакет Содржина : 1x Нерѓосувачки Челик Види Бенд, 1x Линк Отстранување Алатка, 1x Пролет Бар Алатка, 4x Пролет Барови.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ви нуди 100% задоволително решение.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.27"(140mm-210mm) во обемот, која го покрива поголемиот дел од населението.Персонализирајте го вашиот види за да одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот, Ексклузивни прилагодување Компатибилност : Компатибилен за Samsung Галакси Види 46mm, Samsung Опрема S3 Класичен, Опрема S3 Граница, Samsung Опрема S2 R380, Нео R381, Живеат R382.Пакет Содржина : 1 x Нерѓосувачки Челик Watchband 1 x Линк Смена Алатка 1 x Пролет Бар Алатка 4 x Пролет Барови.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Има 8 отстранлив линкови може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.

Декларирани својства

Најдобри предлози