.

.

Класичен Кожа iWatch Бенд Компатибилен со Сите Серија Apple Види Рака 44mm 42mm 40mm 38mm Replacemnt Бул Рака, Прва Класа (Класичен Беж, 40mm Црна)

Класичен Кожа iWatch Бенд Компатибилен со Сите Серија Apple Види Рака 44mm 42mm 40mm 38mm Replacemnt Бул Рака, Прва Класа (Класичен

Мислење на купувачите:

DEN 237.12
Износ
Залиха

ВИСТИНСКА КОЖА i WATCH БЕНД КОМПАТИБИЛЕН СО СИТЕ СЕРИЈА APPLE ЧАСОВНИЦИ Серија SE, 6, 5, 4, 3, 2, 1 Големина Опција 38mm 40mm 42mm 44mm, Stainles Челик Конектори Серија SE Серија 6 Серија 5 Серија 4 Серија 3 Серија 2 Серија 1 Size Опција 38mm 40mm 42mm 44mm Stainles Челик Конектори & Токи Црна Сребро Злато се Зголеми Злато Простор Сива ПРОИЗВОД МОМЕНТИ Отпорен на Вода Вистинска Кожа Метален затворач / конекторот е вклучена Дизајниран како замена кожа за на рака за i Watch класичен тока рака Молња-брзо кавга-бесплатно Apple Види инсталација и сигурно одговара.Газела Кожа е Бендови се совршен домот замена бенд за вашиот Apple се Види.ГОЛЕМА НАДГРАДБА : Конектор е НАДГРАДЕНА дека тоа никогаш нема да падне како завртка и завртка е длабочина е обновена и се додава Лепак во исто време дека тоа ќе се зезнав поцврсто и длабоко.Бендот доаѓа со нерѓосувачки челик конектори и тока.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : 100% Вистински кожа бенд - Премија мека врвот вистинска кожа со модерен изработка, нов стилски дизајн, доаѓа со полиран не 'рѓосувачки челик класичен Тока секогаш иста боја со конектор ОДГОВАРА на ГОЛЕМИНАТА : Бендот се вклопува 5.5"-8.0"во (140-200mm) зглобовите.ЕКСПРЕС ИСПОРАКА : Ние брод на налози во 1-2 работен ден.Испорака трае 2-3 дена Целиот Свет, ПРЕДУПРЕДУВААТ : ве Молиме имајте на ум ова е рачно изработени објект и може малку да се разликуваат од тие на фотографијата како кожни парчиња имаат природни варијации.Вистинска Боја на овој објект може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикани од naturel фактори.Сепак, стил, квалитет и сè друго се сите исти.

Декларирани својства

Најдобри предлози