.

.

FFENFEI Прилагодливи Еластична Бенд Компатибилен за Fitbit Полнење 5, Smart Watch Боја Силикони Рака Хривнија Брзо Ослободување Прилагодливи Замена Wristband Додаток S Код 7

FFENFEI Прилагодливи Еластична Бенд Компатибилен за Fitbit Полнење 5, Smart Watch Боја Силикони Рака Хривнија Брзо Ослободување Прилагодливи

Мислење на купувачите:

DEN 2282.40
Износ
Залиха

Еден клик инсталација и деинсталацијата. Мекото висок квалитет со силиконска лента е мека, мазна, лесна, трајни, пот-доказ, дамка-доказ, и , и тоа е многу удобен за носење. , лесно да се исуши, дише и удобен за носење.Можете да избор на шема која сакате да се покаже себе си,и замена wristband е многу погодна за мажи и жени, спортски, партии, бизнис, спиење или други активности.Лизгајте го конектори за да го види,ритам под прстенот може лесно да се поправи на тракерот. Идеална удобност и совршено се вклопуваат : текстура назад спречува лизгање и ја подобрува комфорот и струење; тоа е и перат; тоа е многу погодна за фитнес и активен начин на живот. Лесно да се промени, за околу рака може да се смени во само неколку секунди за секој ден за да дадете вашата гардероба нов изглед, како што е прикажано на сликата.Не е лесно да се лизга надвор.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани . [Најдобрите Подароци]:Овој високо квалитетен моден замена бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Предмет : Материјал : Силикон Производ големина : L големина (големи димензии) должина 215mm ширина 23mm Применливи модели : За Fitbit Charge5 Интерфејс големина : 23mm пакетот вклучува : Види рака*1.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.[Компатибилни Модели] : FFENFEI Замена Бендови Компатибилни Додатоци за Fitbit Полнење 5 Smart watch.Купи повеќе ремени секој ден да ја покажат својата убавина 4.Ние ќе ви обезбедиме прекрасно шопинг искуство.

Декларирани својства

Најдобри предлози