.

.

Newmind 2X 400 Картичка СЛУЧАЈ + Divider-Трговски Картичка Палуба Кутија 310x95x115mm

Newmind 2X 400 Картичка СЛУЧАЈ + Divider-Трговски Картичка Палуба Кутија 310x95x115mm

Мислење на купувачите:

DEN 993.84
Износ
Залиха

* Убав Подарок за Картичка Колекционери - совршени како деца роденден подароци, домашни задачи награди, или Божиќ порибување stuffers. * Погоден За Голем Број На Картички Збирки - Совршено компатибилни со MTG картички, Спорт картички, Cardfight , Кошарка Картички, Фудбал Картички и повеќе. * Држи До 400 Карти Кутија. * Чувајте ја Вашата Колекција Картички Чисти & Организирани - Нашата картичка палуба случај се направени од високо-квалитет СТП кожа материјал, дека е добро направен и издржливи.Ефикасно да се заштити вашата картичка од свиткување, исчезнува и гребење. * Картичка Кутии за Лесно Организација - Што може да се стави на ист тип на картички во исто поле, достапни затворање ви овозможи лесно да се земе надвор и го стави назад вашите скапоцени собирање картички.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Држи До 400 Карти Кутија. - Погоден За Голем Број На Картички Збирки - Совршено компатибилни со MTG картички, Спорт картички, Cardfight , Кошарка Картички, Фудбал Картички и повеќе. - Чувајте ги Вашите Собирање Картички Чисти & Организирани - Нашата картичка палуба случај се направени од високо-квалитет СТП кожа материјал, дека е добро направен и издржливи.Ефикасно да се заштити вашата картичка од свиткување, исчезнува и гребење. - Картичка Кутии за Лесно Организација - Што може да се стави на ист тип на картички во исто поле, достапни затворање ви овозможи лесно да се земе надвор и го стави назад вашите скапоцени собирање картички. - Убав Подарок за Картичка Колекционери - совршени како деца роденден подароци, домашни задачи награди, или Божиќ порибување stuffers.Големина На Табела : Прибл. 310x95x115mm / 12.2x3.74x4.52inch Package Вклучува : 2 Парчиња Картичка Палуба Cases Note : Бои може да бидат различни, поради различни monitor display.Ве молиме оставете малку разликата во големината поради прирачник за мерење.

Декларирани својства

Најдобри предлози