.

.

3 Сезони Babywearing Црвениот Капут, Бебе Превозникот Маска

3 Сезони Babywearing Црвениот Капут, Бебе Превозникот Маска

Мислење на купувачите:

DEN 1512.00
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Babywearing Грб.Деца превозникот капак.Бебе Превозникот Капак.Babywearing Капак.Babywearing Торбичка.Предноста на Babywearing Торбичка/Поклопецот е дека тоа е додаток на оние постоечки гардероба, претворајќи секој палто или јакна во babywearing облека .Тоа исто така може да биде прикачен на страни на шетач или санки како времето-доказ footmuff, или дури да се користи како менување мат за пелена промени.На Изолација материјал кој се користи е високо-технолошки Slimtex.На густина на 100g/м2, тоа е оценет за топлина/удобност на толку ниско, како -5'C (23'F).Slimtex обезбедува висок термо-изолација, додека одржување на нејзината тенка, масна профил .Тоа е, исто така, противалергиски, еко-пријателски и издржливи.Исто изолација слој се користи за внатрешноста Зима прилог обезбедување на дополнителни топлина, не е оценет за топлина/удобност на толку ниско, како -15'C (5'F) .Целиот сет вклучува : 1.На Babywearing Капак база школка. 2. Зимски Прилог е да се биде копче-купени во место во внатрешноста на база на школка, обезбедување дополнителен слој на изолација за дополнителна топлина во текот постудено месеци;3. Бебе худ.Двете возрасни и бебето на вратот е покриен од студениот ветар.Возрасни вратот отворање на е прилагодлив со користење на копчето-прилепува, додека бебето е вратот отворање има повлече-можност string прилагодување.На надворешната школка е изработена од водоотпорен материјал.На Babywearing Покрие/Торбичка има еден прилагодување на врвот пред да се регулира нејзината ширина; и уште еден - на долниот раб да се создаде џеб за нозете на различни големина на бебињата.На Babywearing Поклопецот е една големина која е идеална за сите и унисекс.Тоа одговара на возрасни е на цело тело форми и големини и е добар за употреба со бебиња од раѓање до 2-3 години."Ве молиме имајте предвид дека пакетот ќе бидат испратени од Украина.Враќање на пратката е исто така се направени да Украина на сметка на купувачот.

Декларирани својства

Најдобри предлози