.

.

Sperrins Милениче Превозникот Куче, Мачка Прашка Торба Рамо Торбичката Куче Миленичиња Патување Превозникот Торба Рака Слободни Миленичиња Патување Рамо Кеси

Sperrins Милениче Превозникот Куче, Мачка Прашка Торба Рамо Торбичката Куче Миленичиња Патување Превозникот Торба Рака Слободни Миленичиња

Мислење на купувачите:

DEN 363.84
Износ
Залиха

Полиестер.Вкупната должина 31cm, внатрешна должина 24cm.Mesh ткаенини со Еластична внатрешна cushio , дише и комфорни и издржливи, и може да се користи за да се одржи на целата домашни миленици и да се задржи само главата надвор.Реверзибилна и hands-free прашка-стил превозникот циклуси преку рамо додека милениче почива во торбичка да се направи pet се чувствуваат удобно.Совршени за дневна прошетка и викенд авантура, таа ќе биде голем изберете за вашиот млади puppies или мали кучиња кои сакаат или треба да се врши.Mesh ткаенини со Еластична внатрешна cushio , дише и комфорни и издржливи, и може да се користи за да се одржи на целата домашни миленици и да се задржи само главата надвор.

Декларирани својства

Најдобри предлози