.

.

Фан Креации Св. Луј Кардинали Тим Име На Клипот-Тоа Фото Рамка

Фан Креации Св. Луј Кардинали Тим Име На Клипот-Тоа Фото Рамка

Мислење на купувачите:

DEN 1022.40
Износ
Залиха

Мерки околу 10" x 8" инчи.корави дрво дизајн.Има 4" x 6" фото.Направен во САД.Официјално Лиценцирани.Оваа корави дрво соба кој ќе се одржи од 4 до 6 фотографија од вас и вашите пријатели.Тоа е толку лесно да се промени фотографии толку често колку што сакате.Тоа може да бидат обесени со јаже или доаѓа со dowel за tabletop екранот.

Декларирани својства

Најдобри предлози