.

.

FineMolds 1/72 Мицубиши Ка-14 Измена на Првиот A5M Прототип - Пластични Модел за Градење Комплет # FP33

FineMolds 1/72 Мицубиши Ка-14 Измена на Првиот A5M Прототип - Пластични Модел за Градење Комплет FP33

Мислење на купувачите:

DEN 1401.60
Износ
Залиха

Овој модел комплет може да бара собранието и сликарство.Цемент, алатки и боја не се вклучени.Содржи мали делови, се препорачува за возраст од 14 & up.Вештина ниво 3. ОВА НЕ Е ИГРАЧКА.Decals се вклучени за дополнителни детали и реализам.Многу детални.Делови се пластични текстура за да личат на други материјали.Што може да се види собранието инструкции и сликарство шема вклучени.Овој објект бродови за нас директно од Јапонија, што значи сите пакување, промотивни материјали и брошури може да биде во Јапонски само.Fine Molds 1/72 Мицубиши Ка-14 Измена на Првиот A5 M Прототип - Пластични Модел за Градење Комплет # FP33 Highly детални пластични модел комплет.Боја, цемент и алатките кои се потребни, но не се вклучени.За Казна Калапи : парична Казна Калапи како компанија се фокусира на Јапонски Воен & Аниме скала колекции.Сите калапи се нарекува бидат целосно точни со одлична надворешните детали.Ентериерот на секој комплет може да биде зголемено користење посветен на фото-гравиран елементи дизајниран заедно со колекции себе.Опсег на Казна Калапи колекции започнува со Пред-втората Светска Војна авион, и ситните на Империал Japanse Војска и завршува со Hayao Miyazaki е филм модели.На дојдоа во различни скали со почеток во 1/20 и завршува во Морнарицата садови детали во 1/700 скала.Пребарување ефикасно преку оваа листа не е лесна задача, затоа се решив да се создаде водич за тоа како да го прочитате парична Казна Калапи модели именување на конвенцијата.

Декларирани својства

Најдобри предлози