.

.

LOKASS Унисекс Плетени Beanie Топла Зимска Шапка со Монтажни Лицето Маска 10 ПАРЧИЊА Филтри за Жени Мажи

LOKASS Унисекс Плетени Beanie Топла Зимска Шапка со Монтажни Лицето Маска 10 ПАРЧИЊА Филтри за Жени Мажи

Мислење на купувачите:

DEN 335.76
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Кука и Јамка затворање.Рака Мие Само.Пакетот вклучува : плетени beanie капа x1, плетени лицето маска x1, PM2.5 јаглероден филтер x10,кука или може да се поправи плетени се соочуваат со маски на beanie е кука s Божиќ Ден.Унисекс Излет Beanie Додаде Лицето Маска Облечен за жените s и женска облека, за појавување за активности на отворено, кој е дарежлив и модерен.Излет ОпцијаНосат beanie капа само, или beanie додаде лицето маска за скијање, велосипедизам, тренингот,итн.За снег зима, овој производ ви овозможува да носат beanie во прилог на плетени лицето маска додека оди skiiing.На beanie е дизајниран со два слоја на мека волна, кои престојуваат топло.Го отстранува лицето маска е наменета за еден слој од волна и една подоцна од памук, носат повеќе дише.Совршен s Божиќ Day Unisex Излет Beanie Додаде Лицето Маска Облечен за жените & мажи, мулти-стил за зима, да ги задржи топло отворено.На PM2.5 јаглерод филтри 10 компјутери може да се repleaceable и монтажни, исто така, да се извлече од dust Home УпотребаОстанат дома, носат еден beanie не се лепи лицето маска.

Декларирани својства

Најдобри предлози