.

.

Foemo Унисекс Зима Beanie, Faux Крзно Обрабени, Координирање на Ткаенината, Ски Шапка, Топло, OSFA

Foemo Унисекс Зима Beanie, Faux Крзно Обрабени, Координирање на Ткаенината, Ски Шапка, Топло, OSFA

Мислење на купувачите:

DEN 335.76
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Sherpa,Faux Крзно.Рака Мие Само.ГОЛЕМА ЗИМСКА ШАПКА : Sherpa наредени од врвот до совет на работ на гребенот го прави овој луксузен beanie Идеален за студените денови, скијање, уметничко лизгање или џогирање.Голема сит се вклопуваат го задржува топлина и ладно надвор.ДИЗАЈН : Класичен дизајн со координирање ребрести поврзана гребенот.Мека надворешноста и кадифен внатрешни работи дека е така comfty - вие само може да заборавајте да го земе ова се исклучува кога ќе стигнам дома!.ГОЛЕМИНА : Една големина одговара на повеќето.Лежи рамно на шапка мерки 9" долг и 8.5" во најширока.МАТЕРИЈАЛ & се ГРИЖИ : Капа е направен од 100% Акрил и има убаво се водат.Рака мие со благ детергент и лежеше рамен да се исуши.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Декларирани својства

Најдобри предлози