.

.

Мека Акрилик Солидна Боја Beanie Зимска Шапка - Черепот Поврзана Капа - произведено во САД

Мека Акрилик Солидна Боја Beanie Зимска Шапка - Черепот Поврзана Капа - произведено во САД

Мислење на купувачите:

DEN 186.48
Износ
Залиха

100% Акрил.Произведено во САД.Еластична затворање. 100% АКРИЛНА – Едноставен и стилски headwear додаток направени со мек и еластичен влакна за совршен удобно се вклопуваат.Висок квалитет и дише, лесни солидна боја зима beanie.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ – Секој beanie шапка за мажи или жени е 9 инчи долго и на обемот е околу 15" unstretched.На растеглив материјал ќе им овозможи на нашата зимска шапка за да ги собере најмногу големина глави за удобно и стилски одговара на.ЗАДРЖИ ТОПЛО – Чувајте ги главата и ушите топло оваа зима!Густата и меки материјали на нашата зимски beanie капи ќе се задржи топло и пријатно време на студената зима месеци.ОДЛИЧНО ЗА – Одлично да се користи за трчање, пешачење, работат надвор, уво потоплите во зима, пешачење, скијање, зимски спортови, кампување, или само секојдневна употреба за да останат топли.НАПРАВЕНИ ВО САД – со гордост се Направени Во САД!Висок квалитет на Мека Акрилик beanie капи за мажи, жени и деца.Достапни во различни бои.Направен е Во САД од 100% Мека Акрилик Солидна Боја Beanie Зимска Шапка за Мажи, Жени, Деца Задржи ушите и главата топло оваа зима!Исклучително удобен и сит beanie капа совршен за секоја прилика или времето.Овие beanies се со гордост се Направени во USAFeatures : 100% Акрил влакна дека е мека, топла и пријатна.Држи главата совршено топло со сит уште удобно се вклопуваат. 9" долго капа со 15" обемот кога unstretched.На растеглив еластична акрилик ќе ви овозможи зимска шапка за да ги собере најмногу големина глави.Влага wicking и дише материјал што ја задржува ќе се исуши.Обични плетени дизајн со супериорен stichting.Одлично за на есен, зима, па дури и лути пролет утро.Се носат за време на вашиот менуваат, утро работи, или во салата.Достапни во различни бои за да изберете од!Изберете ја вашата омилена за вас и некој пријател!Одлично за мажи, жени и вашите деца!Се користи за : Трчање, пешачење, работат надвор, уво потоплите, зима beanie, скијање, сноубординг, создаваат, други зимски спортови, кампување, или само секојдневна употреба да остане топло!.

Декларирани својства

Најдобри предлози