.

.

Пенливи Виножито Slouchy Beanie Топло Класичен Мажи Жени - Унисекс Секојдневно Водење На Тенки Baggy Черепот Капа Шапка

Пенливи Виножито Slouchy Beanie Топло Класичен Мажи Жени - Унисекс Секојдневно Водење На Тенки Baggy Черепот Капа Шапка

Мислење на купувачите:

DEN 287.76
Износ
Залиха

Еластична затворање.Големина : Черепот Капа Е За 26.8 Cm/ 10.6 инчи Во Дијаметар, Еластична Доволно за Да Одговара на Повеќето Луѓе, Добра и За Мажите И Жените.Удобно Да Се Носат : Овие Се Види Капаците Се Направени Од Полиестер, Без Мирис И Не-Токсични, Отпорни И Не Сенчење, Кој Мека На Допир И Ви Даваат Удобен Носи Искуство.Ефект : Ги Држи Главата Топло Прикривање На Ушите И Ви Држи Пријатно Под Капа.Подарок : На Slouchy Beanie Шапка Може Да Биде Идеален Подарок За Вашето Семејство Или Пријатели.Можете Да Ги Споделите Шик Beanies Во Пакет Со Вашето Семејство И Пријатели.Широк Usages:Капа Е Прекрасен За Повеќето Активности На Отворено Како На Пример Лов, Патуваат И Кампување, Итн., Добро Костим Додаток За Да Се Задржи Топло Во Ладно Временските Услови.На Врзани Beanie Капа И Капа Доаѓаат Во Сите Големина Која Може Да Се Прилагоди На Мажите И Жените Главата Со Удобност И Атмосфера.Шапка Ви Помага Да Натпревар Над Големина Палта, Џемпери И Други Облека, Создавање На Кул Изглед.Прилагодливи Предност : Можете Да Се Тркалаат На Работ Нагоре Или Падне На Свои Различни Стилови На Шапка.Добра Еластичност Го Прави Тоа Може Да Се Вклопи Во Вашиот Шеф Добро.

Декларирани својства

Најдобри предлози