.

.

Еднорози Farting Адут 2024 Мажите Кашмир Ткаенината Beanie за Жените Водат Пом Пом Beanie Рибар Буци Toboggan Шапка

Еднорози Farting Адут 2024 Мажите Кашмир Ткаенината Beanie за Жените Водат Пом Пом Beanie Рибар Буци Toboggan Шапка

Мислење на купувачите:

DEN 289.20
Износ
Залиха

Опремени затворање.Потрајни мека и малку потешки од нормалните акрил, и никогаш нема да ја иритираат вашата кожа.Одговара На Секој Од 22 1/2" -23 3/4" Главата Обемот (Шапка Големина 7 - 7 1/2).[Материјал] : Плетени памук, со вештачки обвивка.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Направен од дебела и удобно еко-пријателски Акрил, многу удобно и топло.Се носат за времето во стил со полиран изглед јакна или џемпери.Супер меки, дише, трајни и ќе го задржи вашата глава удобно и топло.Beanies се лесно да се грижи дома и може да се мијат во машина за перење, само не заборавајте да се исуши нив, а потоа дека нема да го уништи нивната форма.[Одличен Подарок] : Тоа се одразува на модерен секојдневен носат стил.Еднорози Farting Адут 2024 плетени капи за мажите и жените, нудат стил сакате без да се жртвува топлината ви треба за време на најстудените месеци.ВГРАДЕНИ ВАШАТА ГЛАВА : Рашири ги собере и Flex Одговара погоден за повеќето од сите раководител големината и лицето форма.[100% Квалитет Гарантиран] : Тоа е оригинален производ, ако за било која причина не сте задоволни со нашите производи, ние ќе им даде на целосна наплата без прашања праша.[Примена] : Остане топол цело време, одлично за активности на отворено и дневни потоплите.Ние со гордост ви презентираме оваа голема Доналд Трамп Beanie.

Декларирани својства

Најдобри предлози