.

.

Мајкл Michael Kors Жените Супер Кабел Поврзана Ткаенината Пом Beanie

Мајкл Michael Kors Жените Супер Кабел Поврзана Ткаенината Пом Beanie

Мислење на купувачите:

DEN 1319.76
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Акрил.Останете модерно и топло на ладно дена со овој Michael Kors Супер кабел-сплетам ткаенината пом шапка, направена во буци кабел поврзана акрил и прелиена со меки пом.Мека кабел поврзана акрилик.Rib-сплетам пати-копија на ткаенината.Меки врвот пом.Метал-лого.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Останете модерно и топло на ладно дена со овој Michael Kors Супер кабел-сплетам ткаенината пом шапка, направена во буци кабел поврзана акрил и прелиена со меки пом.

Декларирани својства

Најдобри предлози