.

.

Рака Подготвени Пиратски Богатство Карта 2 ПАРЧИЊА Слатки Печатени Работи Капи со Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Капа на Глава ги Опфаќа за Жени Мажи

Рака Подготвени Пиратски Богатство Карта 2 ПАРЧИЊА Слатки Печатени Работи Капи со Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Капа на

Мислење на купувачите:

DEN 311.76
Износ
Залиха

Широко Примена : : прилагодливи работа капа со копче и пот крпа може да се користи во рестораните, фабрики, козметички салони, пет центри, домашна заштита, итн.Материјал : Направен од дише полиестер и памук пот крпа, меки и удобни, перат, не е лесно да исчезнат, погоден за сите-ден се носат.Прилагодливи и Лесно да се Носат : ја прилагодува работната капи со копчиња се меки и дише, пријателски за вашата кожа и лесно да се стави на и полетување, со што удобно носење искуство, тие се мие и не исчезнат или лесно да се деформира, погодни за долготрајна употреба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Широк Апликации : вратоврската назад капи се погодни за двете жени и мажи, може да помогне да се поправи фризури и да ја задржите вашата коса чиста и сува, кој може да биде широко се применува како убавина спа капи, готвач капи, работни капи, чистење капи и повеќе, носи многу погодности за секојдневниот живот Известување : * вистинската боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Вратоврска затворање.

Декларирани својства

Најдобри предлози