.

.

Фокстрот Јулија Браво Знаме Жените Поврзана Slouchy Шапка Врзани Beanie Шапка Зима Топла Капа Мажи(Црна)

Фокстрот Јулија Браво Знаме Жените Поврзана Slouchy Шапка Врзани Beanie Шапка Зима Топла Капа Мажи(Црна)

Мислење на купувачите:

DEN 359.76
Износ
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Акрил.Рака Мие Само.Оваа Beanie Капи За Мажите И Жените Се Направени Од 100% Мека Fineacrylic.Меки И Топли Растеглив Rib-Сплетам Ткаенина.Еластична Beanie Капи, Ткаенината Бенд Може Да Биде Свиткан Или Стави Надолу За Да Се Прилагоди На Удобен Ширина На Челото Или На Прави Доволно Простор За Да Ја Носат Косата И Да Го Покрие Ушите.Погоден За Сите Раководител Видови, Светлината И Не Е Лесно Да Се Промени, Лесно Да Се Носат.Beanie Шапка Е Совршен За Скијање, Уметничко Лизгање, Кампување, Пешачење, Џогирање, Возење Велосипед, Лов Или Било Отворено Спортови И Активности.Мултифункционален Апликација Черепот Капа, Тоа Изгледа Совршено Со Вашата Дневна Облека.Добро Ве Придружува Кога Пешачење Во Зима И Работат Надвор.Од Суштинско Значење Главата Носат За Да Се Задржи Секој Човек Топло Во Ладно Дена.Нашите Унисекс Поврзана Beanie Е Многу Погодна Како Совршен Подарок За Татко,Мајка,Сопруга,Сопруг,Пријател Или Некој Ќе Ги Љубат Луѓето, Да Им Се Чувствуваат Топлината На Зимата.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : 100% акрил направени.Издржливи, мека и пријатна растеглив rib-сплетам ткаенина.Боја : Црна Шапка Појавување : Случајни мода шапка тип, погоден за носене, стилски и не се застарени.Тоа изгледа совршено со вашата дневна облека.Добро ве придружува кога пешачење во зима и работат надвор.-Мора да има зимска шапка за модерните семејства.Инструкции за перење : Рака мие со ладна вода, машина за миење не е препорачливо, не кајгана.Тие ќе се чувствуваат топлина и љубов што сакам да се демонстрира преку удобно и топлинска beanie.Што го прави добар подарок за вашиот дечко, сопруг, браќа, или татко.

Декларирани својства

Најдобри предлози